Biolys® Borstvoeding

Venkel en anijs
Voor een comfortabele borstvoeding!

Deze heerlijke kruidenthee bevat fenegriek, anijs en venkel die de productie van moedermelk ondersteunen. Deze aromatische planten geven eveneens een lekkere smaak aan de moedermelk, waardoor de baby nog meer gaat drinken.

PLANTEN

Venkelvrucht
(Foeniculum vulgare)
35%

Anijszaadjesvert
(Pimpinella anisum)
36%

Venkelzaad verbetert de spijsvertering omdat het zorgt voor de vermindering van gasvorming. Het voorkomt dus een opgeblazen gevoel enzorgt voor een platte buik gedurende de hele dag. Venkel bevordert ook de borstvoeding en zorgt, via de moedermelk, voor een rustige spijsvertering bij de zuigeling.

Anijs is een plant die traditioneel gebruikt wordt om de spijsvertering te bevorderen. Ze geeft tevens een smaakje aan de moedermelk wat de borstvoeding ten goede komt.

GEBRUIKSAANWIJZING

Zogende vrouwen 1 tot 2 kopjes per dag

Voordeel: het drinken van Biolys Venkel-Anijs kruidenthee zorgt er ook voor dat het vochtgehalte van de moeder op peil blijft.

ADVIES:
Biolys Venkel-Anijs kan worden gebruikt in combinatie met bio Lactil gelules : 1 tot 2 capsules per dag Lactil is evenees vervaardigd op basis van vankel en anijs, en versterkt het effect van de Biolys kruidenthee.

VOORZORG

  • Niet geschikt voor zwangere vrouwen.

INGREDIËNTEN

Ingrediënten per zakje: Anijszaadjesvert* 36% • Zoete venkelvrucht* 35% • Zoethout wortel* 15% • Fenegriekzaad* 10% • Natuurlijk citroenaroma* • Voedingszuur: citroenzuur 1%.

*Product van de biologische landbouw. Gecontroleerd door Certisys BE-BIO-01.

Biolys Venkel-Anijs bestaat in:

  • Dozen van 24 infusies (CNK: 3773-579)

Start met typen en druk op ENTER om het zoeken te starten.